-10%


Відправка з 17 червня 20263 897 ₴
3 507,30 ₴
Лавка м’яка 2-х місна – це зручні та міцні меблі для школи, дитячого садка, укриття та зони очікування. Лавка використовується у шкільних коридорах, гардеробах, укриттях, їдальнях, зонах очікування та навчальних приміщеннях.
Лавка має міцний металевий каркас, спинка та сидіння із ламінованої ДСП, наповнені поролоном і обтягнені якісним зносостійким шкірзамом, що забезпечує довговічність при інтенсивному використанні в навчальних закладах. Конструкція стійка та безпечна, поверхні легко миються та підходять для щоденного використання у школах та дитячих садках. Меблі для навчальних закладів повинні бути міцними, безпечними та відповідати вимогам експлуатації у громадських приміщеннях.
Лавки особливо підходять для укриттів, де необхідно організувати місця для сидіння дітей під час повітряної тривоги. Також лавки використовуються у зонах очікування школи, коридорах, гардеробах та біля навчальних класів.
Розмір лавки ДхГхВ — 1240х465х460х790 мм. Висота лави 460 мм, що відповідає зросту дітей у 8-11 класі та дорослій людині. Сидіння, спинка виготовлені з ДСП 16 мм, поролона 20 мм та шкірзаму сірого, жовтого або бежевого кольору. Каркас лавки виготовлений із металевої труби 20х20х1,2 мм, пофарбований порошковою фарбою в сірий, жовтий або салатовий колір.
У нашому каталозі ви знайдете якісні столи, стільці для школи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Геліка |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1240 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 11 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Висота з урахуванням спинки | 790 мм |
| Висота сидіння | 460 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Нерегульований |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Каркас стільця | металевий профіль |
| Ростова група | № 6 |
| Можливість регулювання сидіння по висоті | False |